Департамент капітального будівництва
м. Суми, вул. Шишкарівська, 9
Телефон: (0542) 22-16-38 
Факс: (0542) 60-80-80 
e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

За чисте довкілля

21 квітня 2018 року колектив управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації долучився до проведення Для благоустрою територій населених пунктів в рамках щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

Круглий стіл з обговорення питань будівництва

20 березня 2018 року в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації управлінням капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації організовано та проведено круглий стіл з обговорення питань будівництва в розрізі останніх змін у будівельному законодавстві України, в якому приймали участь представники Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції, філії ДП "Укрдержбудекспертиза" у Сумській області, Управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації, Приватного акціонерного товариства "Сумський Промпроект".

До участі у круглому столі були запрошені представники замовників, що здійснють будівництво за бюджетні кошти, а саме: представники районних державних адміністрацій, районних, міських, селищних, сільських рад та об'єднаних територіальних громад.

 

Будівництво Гуртожитку для ДЮСШ "Барса" - завершено

Управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації завершило будівництво об'єкта "Гуртожиток для ДЮСШ "Футбольний центр "БАРСА". 29 травня 2017 року відбулося відкриття закладу

Змінено номер телефону урядової "гарячої лінії"

З 01 листопада 2016 року змінено номер телефону урядової "гарячої лінії" з 0 800 507 309 на скорочений номер 1545 

Урядова «гаряча лінія»– механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл безкоштовні.

Реконструкція гаража на 26 санітарних автомобілів КЗ СОР "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"

Продовжуються роботи по об’єкту «Реконструкція гаража на 26 санітарних автомобілів комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Збудовано мийку для автомобілів та роздягальні для працівників, укладено асфальт, завершуються роботи по утепленню будівлі, та розпочаті будівельно-монтажні роботи по вентиляції.

Реконструкція фасадної частини адміністративних приміщень Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна

створено 10.10.2016

Розпочаті роботи по реконструкції фасадної частини адміністративних приміміщень будівлі КЗК СОР Сумський обласний академічний теарт драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна на Театральній площі, 1, м. Суми 

Завершуються демонтажні роботи.